Przejdź do treści

Silesia Spatial Data ’23

Szanowni Państwo,

Z wielkim zaszczytem informujemy, że firma CitiStack będzie miała przyjemność wystąpienia w ramach bloku tematycznego „Wpływ jakości danych na możliwości raportowania” podczas konferencji „Regionalna Infrastruktura Informacji Przestrzennej na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego – SILESIA SPATIAL DATA„. Wydarzenie to, które odbędzie się w Hotelu Jaskółka w Ustroniu, w dniach 14-15 września 2023, skupi się na kluczowych aspektach związanych z geoprzestrzennymi aspektami systemów informatycznych wspierających jednostki terytorialne samorządów.

CitiStack, jako firma posiadająca głębokie korzenie na gruncie rozwoju systemów IT zgodnie z nowoczesnymi architekturami i wzorcami projektowymi, ma zaszczyt podzielić się swoim bogatym doświadczeniem na tym prestiżowym forum. Nasza prelekcja skoncentruje się na kluczowych aspektach wpływu jakości danych na procesy raportowania i możliwości poprawienia tej jakości w celu wejścia na wyższy poziom zarządzania, na którym operujemy już nie na danych czy informacjach, ale na wiedzy z nich wynikających. Będziemy się dzielić naszymi sukcesami, wyzwaniami i podejściami do gromadzenia, analizy oraz wizualizacji danych geoprzestrzennych.

Przybywając na naszą prezentację, otrzymacie Państwo wyjątkową szansę dowiedzenia się, jak zarządzać jakością danych, tak aby ostateczne rezultaty i podejmowanie kluczowych opierały się o prawdziwe przesłanki i fakty wynikające z gromadzonych danych. Nasz zespół ekspercki będzie gotowy odpowiedzieć na Państwa pytania i przedstawić najnowsze innowacje, które przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa informacyjnego w obszarze danych przestrzennych.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczestników do udziału w naszym wystąpieniu oraz do aktywnego uczestnictwa w całej konferencji, która obiecuje dostarczyć niezapomnianych doświadczeń i wartościowych wymian wiedzy. To już jej druga edycja. Zarejestrować się można na stronie: https://geoportal.orsip.pl/konferencja-ustron-2023

Aby móc jeszcze aktywniej uczestniczyć w konferencji możesz wcześniej zapoznać się jeszcze z innymi naszymi artykułami pt. Dane, informacja, wiedza – niezbędne narzędzia w racjonalizacji procesów decyzyjnych urzędów miast oraz Wykorzystanie technologii hurtowni danych w celu centralizacji informacji w urzędach miejskich i jednostkach samorządowych lub zajrzeć do całej sekcji bazy wiedzy dotyczącej technologii hurtowni danych.

Do zobaczenia w Ustroniu!

Z poważaniem,

Zespół CitiStack

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *