Przejdź do treści

citiApp – jedyna aplikacja mobilna, której potrzebuje mieszkaniec Twojego miasta lub gminy

Odkryj citiApp: Twoje Rozwiązanie do Skutecznej Komunikacji z Mieszkańcami oraz Implementujące Elektroniczną Kartę Mieszkańca, wspierające platformy Android oraz iOS – aplikacja, którą będzie chciał mieć każdy mieszkaniec Twojego miasta lub gminy!

W czasach wszechobecnych smartfonów oraz urządzeń mobilnych, nie da się być bliżej mieszkańca gminy lub miasta jak przez obecność w jego telefonie. Jeśli szukasz rozwiązania, które ułatwi Ci skuteczną komunikację z mieszkańcami oraz umożliwi zaoferowanie im reglamentowanych benefitów takich jak korzystanie z atrakcji sportowych czy kulturalnych na terenie Twojego miasta lub gminy na specjalnie korzystnych warunkach, to przedstawiamy citiApp – mobilną aplikację dla Twoich mieszkańców, która wzniesie wymianę lokalnych informacji na wyższy poziom, zwiększy obywatelską partycypację społeczną oraz ogólne zadowolenie mieszkańców Twojej gminy lub miasta.

Ekran telefonu z androidem

Główne korzyści:

  1. Dostarczanie aktualności, wiadomości i komunikatów dla mieszkańców: informacje mogą być dostarczane bezzwłocznie i w sposób selektywny, zależny od miejsca zamieszkania i innych cech użytkowników. Dostarczane komunikaty pojawiać się mogą w ramach mechanizmów powiadomień implementowanych przez platformy aplikacji mobilnych Android oraz iOS, co zapewni, że nie umkną one uwadze potencjalnych odbiorców. Możliwość integracji omnikanałowej z istniejącymi już źródłami informacji, takimi jak strony internetowe urzędów lub urzędowe profile platformy Facebook.
  2. Elektroniczna karta mieszkańca: citiApp pełnić może także rolę elektronicznej karty mieszkańca. Mieszkaniec po zainstalowaniu aplikacji na swoim urządzeniu może się zarejestrować, a pracownicy urzędu w ramach weryfikacji mogą przydzielać poszczególnym mieszkańcom różne poziomy uprawnień do różnych usług na terenie gminy lub miasta. W miejscu świadczenia tych usług możliwe jest sprawdzenie uprawnień danego mieszkańca oraz odnotowywanie jego skorzystania z danego świadczenia.
  3. Wsparcie w sprawach codziennych i urzędowych: W ramach aplikacji możliwe jest również prezentowanie spersonalizowanych grafików wywozów śmieci w zależności od miejsca zamieszkania, czy też prezentację mieszkańcowi statusu zapłaty lokalnych podatków czy innych zobowiązań.

Cechy wyróżniające:

Interaktywny interfejs użytkownika: Nasz interfejs aplikacji citiApp dla użytkownika końcowego cechuje się przejrzystością i łatwość obsługi oraz zaprojektowany jest zgodnie z najnowszymi trendami. Aplikacja citiApp wygląda tak samo i udostępnia te same funkcjonalności niezależnie od tego czy instalowana jest na platformie Android czy iOS.

Elastyczność wdrożenia: citiApp to tylko nazwa robocza naszego produktu. W ramach wdrożenia w konkretnym mieście lub gminie, aplikacja mobilna poddawana jest pełnej kastomizacji z logami/herbami włącznie, integrowana z wewnętrznymi e-usługami urzędu oraz publikowana jest w sklepie App Store oraz Google Play z indywidualnie uzgodnioną nazwą, po której mieszkańcy będą mogli ją wyszukać, a następnie zainstalować na swoich urządzeniach. Dostosowywane też są indywidualnie wygląd i poszczególne funkcjonalności.

Kontrola dostępu do usług reglamentowanych: Razem z aplikacją dla mieszkańców udostępniamy aplikację do kontroli uprawnień mieszkańców do miejskich i gminnych usług reglamentowanych. W ten sposób nie tylko na bieżąco sprawdzamy uprawnienie danego mieszkańca do możliwości korzystania z usługi, ale również gromadzimy statystyki popularności poszczególnych usług w ramach poszczególnych grup demograficznych.

Szkice graficznego interfejsu użytkownika

Oferta dla Ciebie:

Niemniej ważne są Twoje indywidualne oczekiwania. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy dostosować nasze rozwiązanie do specyfiki funkcjonowania Twojej jednostki.

Więcej o zagadnieniach związanych z witrynami informacyjnymi i aplikacjami mobilnymi przeczytać możesz w naszej bazie wiedzy.

Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak skutecznie citiApp może pomóc komunikować się z mieszkańcami!

Rozpocznij swoją podróż z citiApp już dziś! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy dostosować nasze rozwiązanie do Twoich unikalnych potrzeb.