Przejdź do treści

citiData – platforma prawdziwie otwartych danych miejskich

Odkryj citiData: Twoje Rozwiązanie do Efektywnego Zarządzania Otwartymi Danymi Publicznymi wspierające paradygmat True Open City Data – Prawdziwie Otwarte Dane Miejskie!

Logo platformy CitiData

W erze cyfrowej, dostęp do wiarygodnych i uporządkowanych danych publicznych to klucz do skutecznego zarządzania miastami i gminami. Jeśli szukasz łatwego w obsłudze rozwiązania, które zapewni dostęp do pełnej i wiarygodnej informacji mieszkańcom, potencjalnym inwestorom oraz przedsiębiorstwom chcącym prowadzić swoją działalność na terenie Twojego miasta oraz ułatwi pracę Twojemu zespołowi, to przedstawiamy citiData – Twoje repozytorium otwartych danych publicznych, które zwiększy partycypację społeczną poprzez szerokie wykorzystanie publikowanych informacji.

citiData - główna strona aplikacji

Główne korzyści:

  1. Wsparcie w publikowaniu w pełni otwartych danych miejskich: zbiory danych publikowane za pomocą naszej platformy otwartych danych miejskich mogą spełniać paradygmat True Open Data, a więc mogą być wykorzystywane w dowolnych celach, w tym i w celach gospodarczych. Mogą też być dostępne w sposób stały i bez zbędnych barier.
  2. Dane zorganizowane i zarządzane w jednym miejscu: citiData to centralne repozytorium otwartych danych, w którym znajdziesz najnowsze i dokładne dane miejskie. Łatwe zarządzanie danymi ułatwi efektywną pracę Twojego zespołu, skracając czas potrzebny zarówno na przygotowanie i publikowanie danych, jak i na poszukiwanie informacji przez użytkowników końcowych.
  3. Komercjalizacja danych przygotowywanych na zamówienie: Oprócz udostępniania danych w pełni otwartych, nasze rozwiązanie, dzięki konfigurowalnym mechanizmom kontroli dostępu dla użytkowników końcowych takich jak podmioty gospodarczy czy inwestorzy regionalni, wspiera możliwość limitowania dostępu do określonych zbiorów danych tylko dla wybranych podmiotów.
  4. Wsparcie dla JST: Wiemy, jak istotne jest dostarczanie wartości dla jednostek samorządu terytorialnego i z jakimi problemami się borykają się one na co dzień. citiData dostarcza nie tylko narzędzia, ale również wiedzę i wsparcie na każdym z etapów wdrożenia i ekploatacji, aby Twój region mógł osiągnąć swoje cele.

Cechy wyróżniające:

Interaktywny interfejs użytkownika: Nasz interfejs aplikacji dla użytkownika końcowego cechuje się przejrzystością i łatwość obsługi. Mieszkańcy miast i gmin, podmioty gospodarcze oraz potencjalni inwestorzy regionalni znajdą tu bez problemu wszystkie interesujące ich zbiory danych.

Elastyczność wdrożenia: citiData jest gotowe do wdrożenia oraz integracji z różnymi dostawcami platform chmurowymi. Dzięki temu Twój system otwartych danych miejskich może cechować się najwyższym poziomiem dostępności, a Twoja instytucja nie musi troszczyć się o administrowanie infrastrukturą. Równie dobrze platformę citiData można wdrożyć w Twojej własnej serwerowni. Wybierz opcję, która najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom i możliwościom.

Wszechstronne dane: Od informacji miejskich po statystyki gospodarcze – citiData oferuje możliwość publikowania całego bogactwa danych, które mogą wychodzić na przeciw najróżniejszym potrzebom ich użytkowników.

Architektura logiczna repozytorium miejskich danych otwartych - citiData

Oferta dla Ciebie:

Niezwykle istotnym aspektem dla naszego repozytorium danych, CitiData, jest pełne spełnianie wymogów ustawowych i regulacji. Wierzymy, że przez zapewnienie zgodności z obowiązującymi przepisami, przyczyniamy się do zwiększenia przejrzystości i bezpieczeństwa w zarządzaniu danymi publicznymi. Dodatkowo nasz system do zarządzania otwartymi danymi miejskimi wychodzi znacznie dalej, gdyż umożliwia udostępnianie danych zgodnie z duchem True Open Data.

Nie mniej ważne są Twoje indywidualne oczekiwania. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy dostosować nasze rozwiązanie do specyfiki funkcjonowania Twojej jednostki tak, aby problemy występujące w JST nie stanęły na drodze Twojego sukcesu..

Więcej o zagadnieniach związanych z procesem „otwierania” danych w sektorze usług publicznych przeczytać można w naszej bazie wiedzy.

Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak citiData może przekształcić Twoją pracę i cały region!

Rozpocznij swoją podróż z citiData już dziś! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy dostosować nasze rozwiązanie do Twoich unikalnych potrzeb.